Dlaczego puszki?

Wielość kształtów

Przyciągają kształtem, rozmiarem, niepowtarzalnym designem. Odpowiadają na potrzeby rozwijającego się rynku będąc nieodzownym elementem każdego gospodarstwa domowego. Puszki reklamowe są produktem praktycznym, trwałym i znajdującym zastosowanie w domu każdego Kosnumenta. Ich "drugie życie" buduje przywiązanie i lojalność wobec marki.

Mnogość rozwiązań technicznych stosowanych podczas produkcji pozwala wykonać puszkę w dowolnym kształcie, rozmiarze i z najbardziej wyszukanym sposobem zamknięcia. Plastyczność metalu umożliwia precyzyjne i estetyczne odwzorowanie nawet najbardziej wymyślnych kształtów i tłoczeń. Technologia produkcji daje możliwość „zabawy” wykończeniem, pozwalając połączyć metal z drewnem, skórą czy tworzywem sztucznym. Dodatkowym uszlachetnieniem jest lakier, który nadaje puszce wygląd premium.

W procesie tworzenia puszki jedynym ograniczeniem jest ludzka wyobraźnia.

Mnogość zastosowań

Puszki są doskonałym wsparciem każdej kampanii reklamowej i odnoszą sukces w wielu branżach. Podkreślają wyjątkowy charakter produktu, wyróżniając go na tle asortymentu konkurencji.  Za ich pomocą postrzeganą wartość swoich produktów zwiększają przede wszystkim firmy z branży FMCG. O dodatkowych walorach metalowych opakowań przekonują się głównie producenci kawy, herbaty czy przypraw.


Puszka jest także idealnym rozwiązaniem do przechowywania produktów sypkich, które w takim opakowaniu zachowują znacznie dłużej swoją świeżość i smak.

Prezent idealny

Opakowania metalowe stosuje się także w branży alkoholi wysokoprocentowych. Każda butelka wykwintnego trunku zapakowana w elegancką puszkę staje się świetnym prezentem praktycznie na każdą okazję.

Dzięki puszkom czekoladki, bombonierki i inne słodycze, również zyskują walor podarunku.
Podobnie jest w branży odzieżowej i jubilerskiej. Puszki są tam ekskluzywnym dodatkiem eksponującym wysoką wartość produktu. Dzięki nim elegancki krawat, portfel czy zegarek staje się pożądanym prezentem.

Bez puszek nie może się obyć również branża kosmetyczna, medyczna czy zabawkarska.

Recykling w nieskończoność

Stopy metali wykorzystywane w produkcji puszek są w pełni ekologiczne i przyjazne środowisku naturalnemu. Jako surowiec wtórny w pełni nadają się do recyklingu. Dzięki czemu odzysk materiału ze zużytych puszek można prowadzić w nieskończoność.