Packaking Innovation 2011.

Firma PBS Polska ma zaszczyt zaprosić na targi easyFairs PACKAGING INNOVATIONS!

Odpowiednio dobrana i wykonana etykieta, jak również i samo opakowanie, świadczą poniekąd o jakości produktu i jego walorach. Jeśli celem Państwa przedsiębiorstwa jest trafienie w gusta wymagających klientów, którzy cenią sobie wysoką jakość i zaawansowane technologiczne rozwiązania, to zapraszamy na stoisko A9, gdzie będą Państwo mogli spotkać się z przedstawicielami firmy PBS Polska Sp. z o.o. ProBusinessSuport.

Różnorodność możliwości w tworzeniu opakowań metalowych w celach marketingowych daje olbrzymie pole do wykorzystania w wielu branżach. Ozdobne opakowanie z metalu ma tę zasadniczą przewagę nad innymi tworzywami, używanymi do konfekcjonowania wyrobów, że jeśli tylko jest praktyczne, to pozostanie w naszych domach na długie lata - budując lojalność... zarabia na siebie wielokrotnie. Przewodnim mottem naszego działania jest wsłuchanie sie w potrzeby naszych Klientów oraz rzetelne doradztwo, które przyczyni się do tworzenia przewagi nad konkurencją.

Co ciekawego przedstawi i do czego zachęci Państwa PBS Polska:
•    Trendy w zakresie opakowań ozdobnych
•    Jak podnieść prestiż marki dla istniejących produktów
•    Interesujące opakowania dla nowych produktów
•    Inspiracja na rebranding dla swoich produktów
Wskocz do nas spełnić swoje życzenie

Już dziś zapraszamy Państwa do odwiedzin targów nowych rozwiązań w branży opakowań easyFairs Packaging Innovations, które odbędą się:
23 marca 2011: 10:00 - 17:00
24 marca 2011: 10:00 - 16:00
w Warszawie
(Hala Expo XXI, ul. Prądzyńskiego 12/14)